پیگیری شکایات

کد پیگیری :  

نوع شکایت :  کد پیگیری خود را فراموش کرده ام
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران
021-84398

آمار بازدید
1 افراد آنلاين
64 بازديدهاي امروز
150 اين هفته
1902 اين ماه
خرید اولین محموله گندم استان
خرید اولین محموله گندم استان
خرید اولین محموله گندم استان


به گزارش روابط عمومی اداره کل غله استان :

 مدیرکل اداره غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه وبویراحمد گفت: نخستین محموله از گندم تولیدی کشاورزان ازمزارع این استان همزمان باآغاز ماه مبارک رمضان، توسط این اداره به صورت تضمینی خریداری شد.

 ابوالحسن صداقت کیش اظهار داشت: نخستین محموله گندم برداشت شدهاز مزارع استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان گچساران به میزان ۲ هزار و ۱۵۰کیلوگرم خریداریشد.

وی افزود: با توجه به فرارسیدن فصل برداشت گندم و کلزا در استان ایناداره کل در سطح استان اقدام به برگزاری جلسات متعدد و هماهنگی های لازم درونمجموعه ای و هم چنین پیگیری تشکیل کارگروه خرید تضمینی در استانداری کهگیلویهوبویراحمد کرده است.

مدیرکل اداره غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: پساز بررسی های لازم و توضیحات کارشناسی در خصوص شرایط مراکز خرید و چگونگی تمهیداتلازم در این مراکز برای تسهیل در تحویل گندم و رفاه حال کشاورزان 9مرکز خرید و 4مرکزکلزا برای خرید تضمینی گندم و کلزا در سطح استان در نظر گرفته شده است.

صداقت کیش ابراز داشت: طبق پیش بینی های کارشناسی امسال حدود 75هزارتن گندم و 4 هزار تن کلزا از کشاورزان استان خریداری خواهد شد .

وی با اشاره به ضرورت رعایت پیشگیری و مراقبت در خصوص خطر ناشی ازشیوعبیماری کرونا، تاکید کرد: حفظ و رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز خریدضرورتدارد و در این باره تمهیدات لازم برای همه همکاران در مراکز خریدوکشاورزان پیش بینی شده است

1399/2/14  : تاریخ درج خبر

تعداد بازدیدها : 315  

ورود به سایت
     :  نام کاربری
    :کلمه عبور
ادره مربوطه : رمز عبور را فراموش کرده ام
آب و هوا
اوقات شرعی