پیگیری شکایات

کد پیگیری :  

نوع شکایت :  کد پیگیری خود را فراموش کرده ام
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران
021-84398

آمار بازدید
2 افراد آنلاين
49 بازديدهاي امروز
592 اين هفته
809 اين ماه
بازار کهگیلویه و بویراحمد کمبود روغن ندارد
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر خلاف برخی شایعات و نگرانی‌هایی که در مورد کمبود روغن در بازار پیش آمده است خوشبختانه در بازار استان‌کمبود روغن نداریم و تمهیدات لازم‌پیش بینی شده است.
بازار کهگیلویه و بویراحمد کمبود روغن ندارد


بازار کهگیلویه و بویراحمد کمبود روغن ندارد

 

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر خلاف برخی شایعات و نگرانی‌هایی که در مورد کمبود روغن دربازار پیش آمده است خوشبختانه در بازار استان‌ کمبود روغن نداریم و تمهیدات لازم‌ پیشبینی شده است.

 

؛مدیرکل غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر خلاف برخی شایعات و نگرانی‌هایی که در مورد کمبود روغن در بازار پیش آمده است خوشبختانه در بازار استان‌کمبود روغن نداریم و تمهیدات لازم‌ پیش بینی شده است.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل غله وخدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد؛ ابوالحسن صداقت کیش اظهار داشت:در هفته گذشته ۲۰۰ تن روغن از کارخانه اکسین فرآیند گچساران در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و در میان عاملین توزیع در شهرستان‌های استان توزیع شد و ۲۶۹ تن دیگر در هفته جاریبرای ساماندهی و کنترل بازار توزیع خواهد شد.


وی با بیان اینکه در حال حاضر روغن به اندازه کافی در بازار وجود دارد گفت: ۱۵۰۰ تن روغن خام از محل ذخایر استراتژیک شرکت بازرگانی دولتی ایران به کارخانه اکسین فرآیند گچساران تخصیص داده شد تا پس از فرآوری و به مرور وارد بازار استان کهگیلویه و بویراحمد شود.
مدیرکل غله و بازرگانی استان در پایان با تقدیر از تلاش‌های شبانه روزی در کارخانه اکسین فرآیند گچساران بیان داشت: این کارخانه به صورت شبانه روزی در حال تولید است و هم استانی‌های عزیز از بابت توزیع روغن در استان‌نگرانی نداشته باشند و اگر احیاناً موردی بود به نهادهای مربوطه گزارش دهند

 

 


1399/8/18  : تاریخ درج خبر

تعداد بازدیدها : 626  

ورود به سایت
     :  نام کاربری
    :کلمه عبور
ادره مربوطه : رمز عبور را فراموش کرده ام
آب و هوا
اوقات شرعی