پیگیری شکایات

کد پیگیری :  

نوع شکایت :  کد پیگیری خود را فراموش کرده ام
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران
021-84398

آمار بازدید
1 افراد آنلاين
50 بازديدهاي امروز
593 اين هفته
810 اين ماه
در بازدید فرمانده سپاه فتح از مراکز ذخیره سازی کالاهای اساسی یاسوج مطرح شد
در بازدید فرمانده سپاه فتح از مراکز ذخیره سازی کالاهای اساسی یاسوج مطرح شد کمبود گندم و برنج در کهگیلویه و بویراحمد نداریم / مشکل خاصی در بحث روغن وجود ندارد
در بازدید فرمانده سپاه فتح از مراکز ذخیره سازی کالاهای اساسی یاسوج مطرح شد


 

فرمانده سپاه فتح استان از مراکز ذخیرهسازی کالاهای اساسی بویژه سیلوی ذخیره سازی شهید راستگو در اداره کل غله و خدمات بازرگانیکهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد.

به گزارش مدیرروابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرمدل که به همراه سرهنگ برومندزاده معاون هماهنگ کننده  سپاه فتح استان از  بخش‌های مختلف ذخیره سازی گندم و سایر کالاهای اساسیهمچون برنج و شکر بازدید داشت در پایان این بازدید در نشست مشترکی با مدیرکل غله وخدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد و پرسنل این مجموعه ضمن ابراز خوشحالی از این بازدیدبه وضعیت اقتصادی کشور اشاره کرد و بیان داشت: امروز کشور در یک جنگ مهم اقتصادی استکه فشار اصلی این جنگ بر روی گرده مردم است و مردم سیبل فشار هستند.

وی سختی‌ها و فشارهای ناشی از کرونا رایادآور شد و گفت: در کشور در بحث امنیت، علی رغم همه فشارها و توطئه‌های خارجی چه درمرزها و چه در درون کشور امنیتی خوبی برقرار است اما در بحث معیشت، اشتغال وشرایط ناشیاز بیماری کرونا دچار مشکل هستیم و امروز کرونا وضعیت معیشت و اشتغال مردم را تحت الشعاعقرار داده است که متاسفانه هنوز راهکار مناسبی برای کمک و حمایت از مردم اندیشیده نشدهاست و خانواده‌ها از این جهت متحمل آسیب‌های زیادی شده‌اند.

سردار خرمدل مسئله اشتغال و تورم را ازمشکلات دیگر کشور خواند و گفت: از بابت بحث اشتغال با توجه به اینکه در استان عملاًصنعت و امکانات خاصی وجود ندارد ما با مشکلات زیادی در این بخش مواجه هستیم. هم چنیندر بحث معیشت و تورم  حجم بالای تورم و فشارهایناشی از آن بر گرده مردم را شاهد هستیم که باید برای آن چاره اندیشی اساسی صورت گیرد.

فرمانده سپاه فتح استان  تشکیل قرارگاه ۱۷ ربیع که به منظور مشارکت در نظارتبر توزیع کالا و خدمات در بازار و جلوگیری از تضییع حقوق مصرف کنندگان با دستور فرماندهکل سپاه پاسداران برای ورود به حوزه بازار را یک گام اساسی در راستای کمک به اقتصادکشور دانست و اظهار داشت: اولین نشست این قرارگاه دیروز با حضور مسئولین بخش‌های مربوطهبرگزار شد که در این نشست مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گزارش خوبی از وضعیت ذخیرهسازی کالاهای اساسی بویژه گندم و برنج در ماه‌های آینده داد که بسیار امید بخش بودو از این بابت بنده از زحمات و تلاش‌هایی که بدون از سروصدا و حاشیه در اداره کل غلهو خدمات بازرگانی در این راستا انجام گرفته است تقدیر و تشکر می‌کنم و این اتفاق خوبذخیره سازی را به تهران و فرماندهی کل سپاه به عنوان فرمانده این قرارگاه در سطح کشورگزارش خواهم کرد.

سردار خرمدل در پایان سخنان خود بر لزوماهمیت و توجه بیشتر بر موضوع ذخیره سازی و افزایش فضاهای مورد نیاز برای این امر تاکیدداشت و گفت: قطعاً موضوع حمایت از مراکز ذخیره سازی و افزایش این مراکز در سطح استانرا به عنوان یک مسئله استراتژیک پیگیری خواهم کرد و پیشنهاد آن را به مجموعه دولت وبویژه جناب آقای استاندار خواهم داد.

هم چنین در ابتدای این نشست مدیرکل غلهو خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور و بازدید فرماندهسپاه فتح استان در این مجموعه گزارشی از عملکرد و وظایف این سازمان ارائه کرد و گفت:  اداره کل غله و خدمات بازرگانی در استان کهگیلویهو بویراحمد به عنوان زیر مجموعه شرکت بازرگانی دولتی ایران یکی از مهم‌ترین و فعال‌تریندستگاه‌ها و سازمان‌های حوزه اقتصادی کشور و فعال در بازرگانی خارجی و داخلی است کهاز اهمیت استراتژیکی برخوردار است.

ابوالحسن صداقت کیش خرید تضمینی و جمع آوریگندم و کلزای مازاد بر نیاز کشاورزان را یکی از وظایف این سازمان عنوان کرد و اضافهکرد: تأمین آرد موردنیاز استان از دیگر وظایف مهم اداره کل غله و خدمات بازرگانی استکه در حال حاضر آرد مورد نیاز استان 6650  تناست که در بخش روستایی  979 تن آن مربوط بهبخش روستایی است  و این مقدار از طرف ادارهغله به سازمان تعاون روستایی تحویل داده می‌شود و این سازمان مدیریت و توزیع آن رادر میان روستائیان بر عهده دارد. هم چنین در بخش عشایری ما حدود 760 تن سهمیه آرد داریمکه توزیع و مدیریت آن نیز بر عهده سازمان امور عشایری است که علاوه بر تأمین این نیازاز امسال بحث نظارت اداره غله بر نحوه توزیع و مصرف آن را نیز اضافه کرده‌ایم و همکارانما به جد و در کنار سایر نهادهای مسئول این موضوع را دنبال می‌کنند.

وی اداره غله و خدمات بازرگانی را از پیشگامان جنگ اقتصادی خواند و گفت: علاوه بر موضوع خرید گندم به عنوان یک کالای استراتژیکو مورد تاکید بر خودکفایی در آن بحث ذخیره سازی سایر کالاهای اساسی نیز از وظایف اینسازمان است و در طول سال تأمین، خرید و ذخیره سازی کالاهایی همچون شکر، برنج و روغندر انبارهای ما انجام و در بازار توزیع می‌گردد.

صداقت کیش کمبود انبارهای ملکی و نیاز ضروریاستان به این انبارها را یک موضوع مهم و حیاتی خواند و خواستار توجه و پیگیری بیشترمسئولین به این امر شد و بیان داشت: با مدیریت و هماهنگی با تهران در بحث برنج و شکرالحمدالله انبارهای ما همواره بالای 500 تن ذخیره دارند و در بخش گندم نیز طبق دستورالعملسازمان باید ذخیره ما به اندازه 4 ماه باشد که در حال حاضر نیز از این بابت نگرانینداریم.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویهو بویراحمد به موضوع کمبود روغن در بازار کشور در روزهای اخیر نیز گریزی زد و بیانداشت: با وجود بروز برخی مشکلات در بازار کشور در روزهای گذشته بواسطه کمبود روغن خوشبخانهما در استان مشکل خاصی نداشتیم و حدود 220 تن روغن در بین فروشگاه‌های زنجیره‌ای وبرخی عاملین توزیع کردیم و حدود 260 تن دیگر در خط تولید داریم که به زودی در بازارتوزیع خواهد شد که این موضوع مرهون همکاری و همراهی کارخانه اکسین فرآیند روغن در گچسارانو سایر دستگاه‌های مربوطه بود که نهایت همکاری را داشتند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به تلاش‌ها و زحمات همکاران این اداره کل اشاره کرد و گفت: همکارانما بدون از هر حاشیه‌ای با تمام توان در حال خدمت هستند و در فصل خرید در بیشتر اوقاتبه صورت شبانه روزی در حال کار و تلاش هستند و هرگز اجازه بروز مشکل را نمی‌دهند وبه همین علت کمتر پیش آمده است که مشکلی مربوط به ما در رسانه‌ها مطرح شود.

صداقت کیش در پایان به همکاری اداره غلهدر موضوع کمک‌های مؤمنانه همزمان با بحث کرونا اشاره کرد و گفت: اداره غله از اولیندستگاه‌هایی بود که به پویش کمک‌های مؤمنانه سپاه پیوست و همچنان هم آماده هر نوع همکاریو همراهی در این بخش است.

گفتنی است در طی این بازدید فرمانده و معاونهماهنگ کننده سپاه فتح استان از بخش‌های مختلف اداره غله و خدمات بازرگانی و سیلوهایذخیره سازی گندم و سایر کالاهای اساسی  دیدنکردند و در جریان ذخیره سازی و نحوه توزیع گندم و سایر کالاهای اساسی در استان قرارگرفتند.
1399/8/28  : تاریخ درج خبر

تعداد بازدیدها : 635  

ورود به سایت
     :  نام کاربری
    :کلمه عبور
ادره مربوطه : رمز عبور را فراموش کرده ام
آب و هوا
اوقات شرعی