پیگیری شکایات

کد پیگیری :  

نوع شکایت :  کد پیگیری خود را فراموش کرده ام
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران
021-84398

آمار بازدید
6 افراد آنلاين
73 بازديدهاي امروز
172 اين هفته
1514 اين ماه
بازدید هیات روسی از شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد
به گزارش‌ روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد ، فروزنده مدیرکل شرکت غله استان در خصوص بازدید هیات اقتصادی روسی گفت: این هیئت تجاری از استان «اُمسک» روسیه با هدف مذاکره، تبادل نظر، واردات و صادرات گندم و بررسی کیفیت گندم تولیدی این استان و نحوه ذخیره سازی آن از سیلو یاسوج بازدید کردند .
بازدید هیات روسی از شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد


بازدید هیات روسی از شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش‌ روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد ، فروزنده مدیرکل شرکت غله استان  در خصوص  بازدید هیات اقتصادی روسی گفت: این هیئت تجاری از استان «اُمسک» روسیه با هدف مذاکره، تبادل نظر، واردات و صادرات گندم و بررسی کیفیت گندم تولیدی این استان و نحوه ذخیره سازی آن از سیلو یاسوج بازدید کردند .

فروزنده گفت :در خصوص میزان تولید گندم در سطح استان در سال جاری  قریب به 120هزار تن گندم تولید شده است  که از این مقدار حدود 67 هزار تن از نوع معمولی و دروم از کشاورزان بصورت تضمینی خریداری شده است و در مراکز ذخیره سازی استان ذخیره گردیده است.

فروزنده افزود: این شرکت هم اکنوم آمادگی صادرات 10 هزار تن گندم دروم با کیفیت با ویزگیهای زیر را به کشورروسیه را دارد .

ویژگندم دروم : 1- ازخانواده گندمهای سخت 2- شیشه ای و دارای رنگ زرد کهربایی3- متوسط پروتیین 14 درصد 4- گلوتن مرطوب 35 درصد 5- رطوبت 9 درصد


وزیر کشاورزی استان امسک روسیه بیان کرد: ۶ میلیون هکتار زمین مستعد کشاورزی در این استان است که سالانه بیش از ۳ میلیون تن برداشت غلات و دانه‌های روغنی در اراضی کشاورزی استان امسک است.وی بیان کرد: در زمینه محصولات سبزی و میوه‌جات قادر به تامین نیازهای خود نیستم وآماده همکاری طرفین ایرانی هستیم. وزیر کشاورزی امسک با اشاره به صادرات ۱٫۳ میلیون تن غلات از امسک روسیه گفت: تامین کنجاله و خوراک دام و طیور و محصولات لبنیات و توسعه امکانات فراوری غلات برای جمهوری اسلامی ایران را خواهیم داشت. مامنتوف با اشاره به همکاری مشترک‌ طرفین در ایجاد سیلو گفت:این استان آمادگی خود را در  ساخت سیلو بتنی و فلزی  اعلام میدارد . وی افزود: تجربه همکاری با سرمایه‌گذاران قزاقستان، چین، کانادا، ارمنستانو سایر کشورهای را در این زمینه داریم.

 


1395/8/1  : تاریخ درج خبر

تعداد بازدیدها : 328  

ورود به سایت
     :  نام کاربری
    :کلمه عبور
ادره مربوطه : رمز عبور را فراموش کرده ام
آب و هوا
اوقات شرعی