پیگیری شکایات

کد پیگیری :  

نوع شکایت :  کد پیگیری خود را فراموش کرده ام
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران
021-84398

آمار بازدید
5 افراد آنلاين
71 بازديدهاي امروز
170 اين هفته
1512 اين ماه
پیام تسلیت مدیر کل شرکت غله استان به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی
اِنَّا لِلّه و اِنَّا اِلَيهِ راجِعُون
پیام تسلیت مدیر کل شرکت غله استان  به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی


پیام تسلیت مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان  به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی

اِنَّا لِلّه و اِنَّا اِلَيهِ راجِعُون

با قلبیآکنده از اندوه و درد، درگذشت عالم رباني‌، فقيه عاليقدر و سردار سازندگی،حضرت آيت الله شیخ اكبر هاشمي رفسنجاني را به ملت شریفاستان و جامعه سیاسی واقتصادی استان تسلیت عرض می نمایم.

سیره اخلاقی، روحیه مردم مداری و حق طلبی، صمیمیت،خلاقیت و ابتکار علمی برجسته این مجاهد خستگى ناپذیر که از قبل از شروع انقلاب یار و همراه حضرت امام (ره) بودند، در ایجاد وتقویت پایه ها، نهادها و ساختارهای انقلابی، اقتصادی و سیاسی کشور نقشی برجستهداشت.

حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی در لحظات تاریخ ساز اقتصادو سیاست ایران که به پشتوانه اعتماد و اطمینان امام (ره) و مردم رقم می­خورد،تمامی ادوار زندگى ایشان را مقارن با ایفای نقش های ماندگار و بنیادین در تاریخانقلاب اسلامی ایران کرده است.

حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني در کنار نقش ماندگار وتاریخ ساز خود درکوران مبارزات انقلابی و یاری و همرامی حضرت امام (ره) در سال هایقبل از انقلاب، در سال های  پس از انقلاب نیز از فرماندهى دفاع مقدس تامدیریت سازندگى کشور، از شوراى انقلاب تا ریاست مجلس، همواره نقش بى بدیلی در تحققاهداف انقلاب و توسعه ابعاد اجتماعی و مردمی نظام داشته و از سران برجسته سیاسی و مذهبیدنیای اسلام و جهان بودند.

در تعریف محامد ایشان به همین فرمایش حضرت امام(ره)بسنده می­کنم که «هاشمی زنده است چون نهضت زنده است" و از خداوند مهربان برایملت بزرگ ایران و خانواده مکرم ایشان، در این ضایعه مولمه، طلب صبر و اجر کرده وبراى روح متعالی آن فرزانه فقید، حشر با اولیاء الهى و امام و شهدا را مسئلت دارم.

 

سید علیصادق فروزنده

 

 


1395/10/23  : تاریخ درج خبر

تعداد بازدیدها : 361  

ورود به سایت
     :  نام کاربری
    :کلمه عبور
ادره مربوطه : رمز عبور را فراموش کرده ام
آب و هوا
اوقات شرعی