پیگیری شکایات

کد پیگیری :  

نوع شکایت :  کد پیگیری خود را فراموش کرده ام
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران
021-84398

آمار بازدید
1 افراد آنلاين
34 بازديدهاي امروز
322 اين هفته
1089 اين ماه
کشاورزان مطمئن باشند، بهای گندم آنها بابت بدهکاری برداشت نمی شود/در سامانه ثبت نام کنید
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد به کشاورزان گندم کاران و کلزاکاران اطمینان داد که با تعهد بانک کشاورزی، بهای گندم آنها بابت بدهکاری برداشت نمی شود لذا نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه جهاد کشاورزی اقدام کنند.
کشاورزان مطمئن باشند، بهای گندم آنها بابت بدهکاری برداشت نمی شود/در سامانه ثبت نام کنید


مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد بهکشاورزان گندم کاران و کلزاکاران اطمینان داد که با تعهد بانک کشاورزی، بهای گندمآنها بابت بدهکاری برداشت نمی شود لذا نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه جهادکشاورزی اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه وبویراحمد، علی صادق فروزنده در ستاد برداشت و خرید تضمینی محصولات کشاورزی ازراه اندازی ۱۲ مرکز خرید گندم و کلزا در مناطق گرمسیری و سردسیری استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد و گفت: پیش بینی می شود امسال ۶۶ هزار تن گندم مازاد بر نیازکشاورزان خریداری شود.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به خشکسالیهای اخیر افزود: تعهدی که وزارت جهاد کشاورزی برای این استان در نظر گرفته، ۶۲هزار تن گندم است اما با توجه به مشکلاتی که در کشت های دیم به وجود آمده، احتمالکاهش تولید و به تبع آن کاهش خرید گندم به نسبت سال قبل وجود دارد.

فروزنده همچنین از تعهد و قول بانک کشاورزی گفت و بیان کرد که امسال، مطالباتگندم کاران به طور کامل پرداخت می شود و یک ریال آن نیز بابت بدهی کشاورزان،برداشت نمی شود.

وی از پیش بینی خرید تضمینی یک هزار و ۷۰۰ تن کلزا از کشاورزان این استانخبر داد و تصریح کرد: محصول خریداری شده کلزا تحویل کارخانه روغن کشی گچساران دادهمی شود..

وی توضیح داد: در روزهای تعطیل مراکز خرید تضمینی فعال هستند و بانککشاورزی نیز کشیک خواهد داشت.

مدیرکل اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست تاکید کرد:مجموعه مدیران جهاد کشاورزی باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که مشکلات سال قبلدر مراکز خرید گندم تکرار نشود و شاهد نارضایتی مردم و کشاورزان نباشیم.

حسین سهمگین از سودجویی برخی افراد در اختلاط گندم با ماسه و خاک برایافزایش وزن این محصول، افزود: کیفیت گندم خریداری شده برای ما بسیار مهم است ونباید در این زمینه کمیت یا کیفیت این محصول مهم تحت الشعاع دیگری قرار گیرد.

وی از نیروی انتظامی خواست تا در این ایام همکاری لازم  را باجهاد کشاورزی و تردد کمباین ها داشته باشند.
1397/2/11  : تاریخ درج خبر

تعداد بازدیدها : 307  

ورود به سایت
     :  نام کاربری
    :کلمه عبور
ادره مربوطه : رمز عبور را فراموش کرده ام
آب و هوا
اوقات شرعی