پیگیری شکایات

کد پیگیری :  

نوع شکایت :  کد پیگیری خود را فراموش کرده ام
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران
021-84398

آمار بازدید
1 افراد آنلاين
17 بازديدهاي امروز
159 اين هفته
1246 اين ماه
نخستین نشست هماهنگی خرید گندم و کلزا در سال 98 در باشت برگزار شد
اولین نشست هماهنگی خرید گندم و کلزا ی سال 1398 که با حضور مسئولان شرکت غله استان و مسئولان شهر باشت در این شهر برگزار شد بر لزوم ایجاد مراکز خرید برای تسهیل در امر خرید و حمایت از کشاورزان تاکید شد.
نخستین نشست هماهنگی خرید گندم و کلزا در سال 98 در باشت برگزار شد


نخستین نشست هماهنگی خرید گندم و گلزا در سال 1398در شهرستان باشت برگزار شد

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در اولین نشست هماهنگی خرید گندم و کلزا ی سال 1398 که  با حضور مسئولان شرکت غله استان و مسئولان شهرباشت در این شهر برگزار شد بر لزوم ایجاد مراکز خرید برای تسهیل در امر خرید وحمایت از کشاورزان تاکید شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد؛     سید علی صادق فروزنده با اشاره به وظایف شرکت غله و خدمات بازرگانی اظهار داشت: این شرکت وظیفه تامین بخشی از نیازهای ضروری مردم را بر عهده دارد و  با توجه به شرایط حساس کشور و تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه جنگ اقتصادی اهمیت کار تامین این کالاها مضاعف می شود.

 وی ضمن ارایه گزارشی از خرید گندم و کلزا در سال جاری و همچنین همکاری شرکت    غله با سایر دستگاه ها در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم بیان داشت: گندم یک کالای استراتژیک و حیاتی برای زندگی مردم است و همه ما باید با برنامه ریزی و در نظر گرفتن تمهیدات  - به تداوم خود کفایی فعلی که از توفیقات حاصله در جمهوری اسلامی ایران است کمک کنیم.

فروزنده ایجاد مراکز خرید را از اولویت های  شرکت غله و خدمات بازرگانی استان دانست و گفت:با راه اندازی مراکز خرید دست واسطه ها و دلالان قطع می شود و سود حاصله مستیقما به جیب کشاورزان می رود .

 شایان ذکر است در این نشست کاری که با حضور فرماندار باشت و رئیس جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار شد مقرر شد شرکت غله استان شرایط و شاخص های مربوط به ایجاد مرکز خرید گندم و گلزا را برای سال آینده مشخص کند.

  همچنین جهاد کشاورزی شهرستان باشت مکلف شد نسبت به شناسایی مکان های دارای قابلیت نگهداری و خرید گندم و گلزا  همکاری لازم را با شرکت غله داشته باشد .
1397/10/18  : تاریخ درج خبر

تعداد بازدیدها : 120  

ورود به سایت
     :  نام کاربری
    :کلمه عبور
ادره مربوطه : رمز عبور را فراموش کرده ام
آب و هوا
اوقات شرعی