پیگیری شکایات

کد پیگیری :  

نوع شکایت :  کد پیگیری خود را فراموش کرده ام
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران
021-84398

آمار بازدید
2 افراد آنلاين
22 بازديدهاي امروز
162 اين هفته
1250 اين ماه
خرید تضمینی گندم در سال 98 و مشکلات نانوایی های کهگیلویه
خرید تضمینی گندم در سال 98 و مشکلات نانوایی های کهگیلویه
خرید تضمینی گندم در سال 98 و مشکلات نانوایی های کهگیلویه


خرید تضمینی گندم در سال 98 و مشکلات نانوایی های کهگیلویه

نشست هماهنگی خرید تضمینی گندم در سال ۹۸ و هم چنین بررسی مشکلات نانوایی های شهرستان کهگیلویه با حضور مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد و فرماندار کهگیلویه در محل این فرمانداری برگزار شد .
به گزارش افتونیوز؛ در ابتدای این نشست مدیرکل شرکت غله استان ضمن ارایه گزارشی از آمار و ارقام خرید گندم در سال گذشته به تشریح مشکلات و معایب در این حوزه پرداخت.
سید علی صادق فروزنده کمبود انبار و مکان برای خرید گندم را از جمله مشکلات در سال های قبل عنوان کرد و اظهار داشت: از فرماندار محترم و مجموعه محترم جهاد کشاورزی در شهرستان درخواست داریم که انبارهای موجود برای خرید گندم در اختیار شرکت گذاشته شود و هم چنین امکانات تعاون روستایی نیز برای خرید کلزا مورد استفاده قرار گیرد .
وی با اشاره به اهمیت و ضرورت کلاس های توجیهی برای کشاورزان کلزا کار گفت: نیاز است که با همکاری و همراهی جهاد کشاورزی شهرستان کلاس های توجیهی در جهت هر چه بهتر برداشت کلزا در شهرستان برگزار شود .
هم چنین در این نشست مقرر شد جهاد کشاورزی شهرستان اقدام به ثبت و ضبط کلیه اطلاعات کشاورزان شهرستان در سامانه پهنه بندی کند که کشاورزان مشکلی برای تحویل محصولات نداشته باشند .
در ادامه این نشست مشکلات و نیازمندی های نانوایی های شهرستان نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مقرر شد به ریاست فرماندار کهگیلویه ستادی از دستگاه های مرتبط در حوزه نانوایی ها تشکیل شود که ضمن نظارت بر نحوه توزیع آرد شهری،روستایی و عشایری و با توجه به وضعیت مناطق اقدام به سهمیه بندی نماید .
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی هم چنین به اهمیت سامانه سپید و سپه اشاره کرد و گفت هدف از این سامانه جلوگیری از سوءاستفاده دلالان،خرید مستقیم نانوایی ها ،صرفه جویی در وقت ،کنترل آنلاین و …. است.
گفتنی است در این نشست جعفر نیکبخت فرماندار کهگیلویه ضمن استقبال از برگزاری این نشست از آمادگی مجموعه دستگاه های مرتبط شهرستانی برای همکاری با شرکت غله استان در امر خرید گندم و هم چنین مدیریت نانوایی های شهرستان خبر داد.

 


1397/11/14  : تاریخ درج خبر

تعداد بازدیدها : 122  

ورود به سایت
     :  نام کاربری
    :کلمه عبور
ادره مربوطه : رمز عبور را فراموش کرده ام
آب و هوا
اوقات شرعی