پیگیری شکایات

کد پیگیری :  

نوع شکایت :  کد پیگیری خود را فراموش کرده ام
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران
021-84398

آمار بازدید
1 افراد آنلاين
18 بازديدهاي امروز
306 اين هفته
1075 اين ماه
اهدایی شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد به سیل زدگان خوزستان
معاون شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اتحادیه های صنف خبازان و کارخانجات آردسازی استان اقدام به جمع آوری 19 هزار گونی برای کمک به سیل زدگان خوزستان کردند.
اهدایی شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد به سیل زدگان خوزستانمعاون شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اتحادیه های صنف خبازان و کارخانجات آردسازی استان اقدام به جمع آوری 19 هزار گونی برای کمک به سیل زدگان خوزستان کردند.
به گزار ش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد؛ رضا حسینیان بیان داشت: با توجه به سیل اخیر خوزستان و لزوم ایجاد سیل بند و انحراف آب و نیاز مردم به گونی این شرکت با همکاری و هماهنگی اتحادیه های صنف خبازان و کارخانجات آرد سازی استان اقدام به جمع آوری گونی کرد و با هماهنگی سپاه فتح و سپاه عشایر استان این محموله  به خوزستان ارسال شد .
وی افزود: علاوه بر این نیز تعداد 170 کیسه آرد چهل کیلویی از طریق اتحادیه ها و کارخانجات آردسازی استان جمع آوری و ارسال شد .
حسینیان در پایان گفت: جهت کمک و مساعدت به سیل زدگان همکاران و پرسنل شرکت غله یک روز از حقوق خود را به این امر تخصیص دادند.


1398/1/27  : تاریخ درج خبر

تعداد بازدیدها : 198  

ورود به سایت
     :  نام کاربری
    :کلمه عبور
ادره مربوطه : رمز عبور را فراموش کرده ام
آب و هوا
اوقات شرعی