پیگیری شکایات

کد پیگیری :  

نوع شکایت :  کد پیگیری خود را فراموش کرده ام
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران
021-84398

آمار بازدید
2 افراد آنلاين
52 بازديدهاي امروز
336 اين هفته
1106 اين ماه
آغاز فصل خرید تضمینی گندم از کشاورزان کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با برداشت اولین محموله های گندم در مناطق گرمسیری استان و تحویل آن به مراکز خرید شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد، فصل خرید تضمینی گندم در سال 1398 در استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد .
آغاز فصل خرید تضمینی گندم از کشاورزان کهگیلویه و بویراحمد 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه وبویراحمد؛ سید علی صادق فروزنده از آغاز خرید تضمینی گندم در سال 98 خبر داد وگفت: با شروع برداشت گندم در شهرستان گچساران استان اولین محموله های این محصول به مراکز خرید این شرکت تحویل داده شد و خرید تضمینی گندم در استان آغاز شد.

وی افزود: امسال گندم معمولی با قیمت مصوب و تضمینی 1700تومان  از کشاورزان خریداری می شود وبه کشاورزانی که محصول خود را به مراکز ملکی شرکت تحویل دهند بابت هر کیلو گندم حداکثر مبلغ20 تومان بر اساس بعد مسافت جهت کرایه حمل محصول پرداخت خواهد شد .

فروزنده خاطرنشان کرد: برای تسریع و تسهیل در امر خرید 9مرکز خرید در سطح استان در نظر گرفته شده است و علی رغم پیش بینی قبلی مبنی برخرید 62 هزار تن گندم با توجه به نزولات اسمانی در سال زراعی پیش بینی خرید 75هزار تن گندم در کل استان را داریم.

 


1398/2/11  : تاریخ درج خبر

تعداد بازدیدها : 187  

ورود به سایت
     :  نام کاربری
    :کلمه عبور
ادره مربوطه : رمز عبور را فراموش کرده ام
آب و هوا
اوقات شرعی