پیگیری شکایات

کد پیگیری :  

نوع شکایت :  کد پیگیری خود را فراموش کرده ام
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران
021-84398

آمار بازدید
1 افراد آنلاين
54 بازديدهاي امروز
338 اين هفته
1107 اين ماه
دلالان خرید محصولات کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد حذف می‌شوند
مدیرکل شرکت غله کهگیلویه و بویراحمد گفت: شرکت غله استان موظف است بر اساس سیستم ثبت‌نامی پهنه‌بندی، محصولات را خریداری کند و از این طریق بحث واسطه‌ها و دلال‌ها خود به خود حذف می‌شود.
دلالان خرید محصولات کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد حذف می‌شوند 

  به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد؛ نشست هماهنگی باموضوع برداشت محصولات کشاورزی شهرستان کهگیلویه با حضور مدیرعامل شرکت غله وخدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان کهگیلویه برگزار شد..

مدیرعامل شرکت‌غله کهگیلویه و بویراحمد در این نشست اظهار داشت: با توجه به راه‌اندازی کارخانه روغن‌کشی کلزای گچساران در صدد هستیم از امسال محصول کلزای شهرستان کهگیلویه در داخل استان پایش شود.

سید علی صادق فروزنده افزود: با توجه به بارندگی‌های فروردین‌ماه امسال باید ذخیره‌‌سازی محصولات کشاورزی با دقت انجام شود و در این زمینه انتظار داریم کارشناسان پهنه برای ذخیره‌سازی گندم و کلزا دقت بیشتری کنند.

وی گفت: باتوجه به اینکه ذخیره‌سازی محصولات کشاورزی ممکن است در بحث امنیت غذایی مشکلاتی ایجادکند پس نیاز است که ذخیره‌سازی این محصولات با تأخیر انجام شود.

 مدیرعامل شرکت غله کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: شرکت غله استان مؤظف است بر اساس سیستم ثبت‌نامی پهنه‌بندی، محصولات را خریداری کند و از این طریق بحث واسطه‌ها و دلال‌هاخود به خود حذف می‌شود.

 

 

 


1398/2/11  : تاریخ درج خبر

تعداد بازدیدها : 189  

ورود به سایت
     :  نام کاربری
    :کلمه عبور
ادره مربوطه : رمز عبور را فراموش کرده ام
آب و هوا
اوقات شرعی