پیگیری شکایات

کد پیگیری :  

نوع شکایت :  کد پیگیری خود را فراموش کرده ام
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات
شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران
021-84398

آمار بازدید
1 افراد آنلاين
42 بازديدهاي امروز
327 اين هفته
1096 اين ماه
دیدار مدیرکل و کارکنان اداره غله و خدمات بازرگانی استان با فرمانده نیروی انتظامی
به مناسبت هفته نیروی انتظامی مدیرکل و کارکنان اداره‌ کل غله و خدمات بازرگاني استان کهگیلویه و بویراحمد با سردار مهدی انصاری فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار و از خدمات و تلاش‌های نیروی انتظامی تقدیرو تشكر کردند.
دیدار مدیرکل و کارکنان اداره غله و خدمات بازرگانی استان با فرمانده نیروی انتظامی


به گزارش  روابط عمومي اداره كل غله و خدمات بازرگاني استان ، به مناسبت هفته نیروی انتظامی مدیرکل و کارکنان اداره‌ کل غله و خدمات بازرگاني  استان کهگیلویه و بویراحمد با سردار مهدی انصاری فرمانده نیروی انتظامی استان در محل فرماندهی نیروی انتظامی استان  دیدار و از خدمات وتلاش‌های نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت عمومی تقدیر کردند.

در این دیدار مدیرکل غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی و شهدای امنیت و مرزبانی کشور گفت:هفته نیروی انتظامی فرصتی است تا از  زحمات وخدمات نیروی انتظامی در تمامي بخش‌ها تقدير و تشكر بعمل آوريم..

همچنين سردار انصاري ضمن خوشامد گويي و تقدير اززحمات  مديريت و كاركنان اداره كل غله  استان خاطر نشان كرد: با توجه به امهیت مقوله گندم و کالاهای اساسی مردم این نهاد آماده همکاری در مواقع نیاز با اداره غله استان است.

انصاری به مطالبه عمومی مردم استان در مورد بالا بردن کیفیت نان اشاره کرد و گفت: امید است با حضور جناب آقای مهندس صداقت کیش در مدیریت این اداره کل شاهد بالا رفتن کیفیت نان در استان و رضایت مردم باشیم.


1398/7/20  : تاریخ درج خبر

تعداد بازدیدها : 124  

ورود به سایت
     :  نام کاربری
    :کلمه عبور
ادره مربوطه : رمز عبور را فراموش کرده ام
آب و هوا
اوقات شرعی